Новые компании

Переваги бетонного конструктиву від «Ковальської»

«Ковальська» – це промислово-будівельна група, яка реалізує весь комплекс робіт: від виготовлення будматеріалів до зведення комерційної, житлової нерухомості. Один з напрямів роботи компанії – виготовлення бетонного конструктиву. Це складові елементи, які використовуються для створення об’єктів: колони, балки, панелі, плити, елементи сходових клітин та протипожежних стін.

Бетонні конструктиви від компанії «Ковальська»

«Ковальська» є лідером столичного ринку бетонних конструктивів, детальніше на сайті компанії . Елементи виробництва компанії були використані для зведення наступних об’єктів:

  • НСК «Олімпійський»;

  • Novus;

  • Sport Life;

  • Metro;

  • гольф-клуб «Гольфіст»;

  • тенісна академія «Юнга» та багато інших.

Щоб дізнатися, чому бетонний конструктив від «Ковальської» користується такою популярністю, пропонуємо ознайомитися з його перевагами.

Плюси конструктиву від компанії «Ковальська»

  • Гарантія якості. «Ковальська» використовує сировину власного виробництва, тому може поручитися за високий клас кінцевого продукту, більше на офіційному сайті https://beton.kovalska.com. Підприємства «Ковальської» сертифіковані за системою менеджменту якості ISO 9001.

  • Варіативність. Бетонний конструктив може мати різну форму, розмір та колір. Зміна зовнішнього вигляду ніяк не позначається на якості: мініатюрна балка буде такою ж міцною та довговічною, як і велика плита.

  • Вогнестійкість. Бетонний конструктив несприйнятливий до вогню та високих температур. За допомогою елементів можна підвищити рівень вогнестійкості будівлі вже на етапі будівництва, не використовуючи додаткові методи в майбутньому. Результати досліджень показали, що елементи від «Ковальської» відповідають об’єктам будівництва І та ІІ ступенів вогнестійкості.

Виробник випускає бетонні конструктиви починаючи з 2006 року. Сьогодні у виробничому процесі задіяні 4 цехи. Такі значні потужності дозволяють випускати велику кількість елементів щорічно, повністю задовольняючи попит на ринку: річна потужність виробництва – 200 тисяч кубометрів.

Обладнання, що використовується на заводах, дозволяє виробляти найрізноманітніші конструктиви для будь-якої сфери використання: чи то спорткомплекс, чи то торговий центр чи звичайний житловий будинок.

Логістика, налагоджена компанією «Ковальська», дозволяє оперативно доставляти бетонний конструктив в будь-яку точку України. Виробник має власний автопарк, тобто не покладається на посередників і може гарантувати вчасну доставку будь-якої кількості конструктивних елементів.

Висновок

Бетонні конструктиви від компанії «Ковальська» – одні з найбільш популярних на столичному ринку. Елементи використовуються при будівництві об’єктів національного значення, що є найкращим компліментом для виробника. Формула успіху компанії: якісна сировина, сучасне обладнання, відмінно організована логістика. Все це дозволяє споживачам вчасно отримувати будівельні матеріали найвищої якості.