Новые компании

У чому вигода покупки нерухомості на вторинному ринку Чернівців?

З огляду на жорстку цінову конкуренцію на вторинному ринку української нерухомості ціна квартир не поступається житлу в новобудовах. Тому щоб позбутися від можливих проблем здійснюючи дорогу операцію, покупець повинен розуміти юридичні аспекти покупки житлоплощі. Твереза оцінка власних можливостей і бажань особливо при покупці квартири за кредитні кошти, допоможе отримати оптимальні умови співпраці з банком. При цьому дотримуючись порад експертів можна домогтися, щоб угода пройшла вигідно, а найголовніше безпечно.

Вибираємо варіант що підходить

Неможна зупинятися на першій привабливій пропозиції, адже завжди можна знайти альтернативний варіант. Чим більше схожих оголошень ви знайдете в Чернівцях, тим простіше буде зробити вибір. Не соромтеся радитися з людьми, що нещодавно скоїли покупку житлоплощі, адже їх підказки можуть виявитися вкрай корисними.

Сьогодні швидко знайти нерухомість можна в інтернеті. Там же можна зрівняти ціни на квартири в Чернівцях. Завдяки тому що DOM.RIA пропонує вивчити перевірені оголошення користувачі отримують на 100% свіжу і правдиву інформацію. Таке житло вивчалося інспектором, про що свідчать панорамні фото відзняті камерою з круговим оглядом. DOM.RIA по праву можна назвати №1 через те, що тут тільки актуальні дані про ситуацію на ринку.

Поетапна покупка вторинного житла

Продаж нерухомості став простіше завдяки всесвітній мережі інтернет. Сьогодні багато забудовників і приватні особи встигли оцінити переваги всесвітньої павутини, розміщуючи свої оголошення на популярних українських сайтах. Однак вибравши відповідну пропозицію, покупець повинен пройти наступні етапи:

  • Ознайомитися з квартирою що сподобалася. Інвестор зобов‛язаний вивчити основні проблеми, житлоплощі що купується, щоб мати можливість отримати знижку.

  • Якщо буде вноситися завдаток він повинен бути завірений нотаріусом. Даний документ гарантує, що власником, житло не буде продано третій особі.

  • Перевірити документацію, що підтверджує права продавця розпоряджатися квартирою.

  • Укласти договір купівлі-продажу в присутності нотаріуса.

  • Сплатити податки, що стягуються державою при здійсненні угоди.

  • Провести передачу грошей і ключів продавцю і покупцю відповідно.

Природно, це узагальнений перелік етапів, які проходить кожен вітчизняний покупець житла на вторинному ринку. Тому важливо розуміти, що етапи можуть змінюватися в кожному, конкретно взятому випадку.

Приділяємо увагу дрібницям, оглядаючи квартиру

Враховуючи, що вторинне житло в Чернівцях раніше експлуатувалося, воно може мати приховані проблеми. Тому потрібно перевіряти, чи немає вогкості в кутах, в якому стані покриття для підлоги, як працюють основні комунікації. Найчастіше наявність косметичного ремонту може бути наслідком приховування технічних проблем з квартирою. Не полінуйтеся познайомитися з сусідами, які з задоволенням розкажуть багато цікавого про власника житлоплощі.

Не забудьте порівняти реальне планування нерухомості з даними технічного паспорта. Попросіть у власника квитанції, що підтверджують відсутність боргів з оплати комунальних послуг. Якщо господар квартири не бажає представляти будь-які документи, які супроводжують угоду — це має насторожувати.

Варіанти визнання угоди недійсною

Існують різні причини, за якими операція може бути визнана недійсною в судовому порядку. Серед поширених проблем розірвання договору судом фахівці виділяють наступні чинники:

  • Чи не від всіх людей що проживають у квартирі було отримано письмову згоду на продаж нерухомості.

  • Якщо на житлоплощі живуть діти, які не досягли повнолітнього віку, а продавець не отримав письмовий дозвіл опікунських органів. Органи опіки видають дозвіл, тільки в разі якщо повністю дотримані інтереси дітей.

  • Якщо операція відбувалася особами, що тимчасово втратили дієздатність. До цього контингенту людей відносяться люди що мають проблеми з вживанням наркотиків або алкоголю. Також угоду не можуть здійснювати люди, які мають психічні розлади.

  • Якщо житло що продається є заставним об‛єктом. Це поширена ситуація, коли житлоплоща купувалася в кредит і попередній покупець не погасив борги в повному обсязі.

Перш ніж ставити автограф у договорі обов‛язково перевірте всю документацію на квартиру. Вигідною угода буде, якщо ви безпосередньо співпрацюєте з власником нерухомості. Важливо розуміти, що велика частина оголошень в інтернеті або друкованій пресі розміщується агентствами нерухомості.

Придбання власної нерухомості — дорога операція. Щоб не попастися на виверти аферистів потрібно чітко слідувати рекомендаціям фахівців з вибору житла і відповідального продавця. Також важливо щоб оформлення документів проходило тільки відповідно до чинного законодавства і тільки кваліфікованим нотаріусом.