НоВі Меблі Особисто

Чим ми займаємось?

Ми займаємось проектуванням і виготовленням меблів: шафи, шафи-купе, вітальні, кухні, дитячі, спальні, офісні, банківські, торгові та інше.

Чому ми найкращі?

Весь процес, починаючи зі зняття розмірів, розробки креслення, 3D-проекту, виготовлення меблів та їх установки – проходить детальну жорстку перевірку. Ми використовуємо фурнітуру виробників перевірених часом: REIS, LINKEN, GRASS, HAFEL, KOMANDOR, HETTICH, BLUM, ADS, BRAUN та інші. Наша репутація – це наші майбутні замовлення, тому ми виготовляємо всі меблі надзвичайно якісно.

Які у нас ціни?

Ми індивідуально розраховуємо вартість кожного замовлення. Як великі брендові фірми, так і ми – використовуємо тільки якісні матеріали і фурнітуру. У нас немає націнки в 150-200%, як у інших фірм та салонів-магазинів. Коли ми складаємо проект, то можемо запропонувати Вам як дешевші варіанти, так і дорожчі.

Наші переваги

Тільки в нас одна і та ж сама людина займається Вашим проектом від початку до кінця. Це має велике значення, так як це не створює непорозумінь на різних етапах проектування і виготовлення меблів. При замовленні меблів ми робимо креслення та 3D-проект безкоштовно.

НоВі Меблі Особисто — контактные данные
Город Чернигов
Почтовый адрес: вул. Щорса 57-Є, бокс №5, цехи:№3,№6
Телефон: 611-110
Сайт: www.mebli-negrey.com.ua
Категории:
Мебель и предметы интерьера